Co říkají moje krásky

Markét, ty budeš vždycky krásná – ať už bez příkras nebo s nimi. Protože to, co je očím viditelné, je odraz toho, co cítíš a dokážeš vyjádřit! Je to DAR, dělat z nás ženy princezny. Chvíle strávené s Tebou jsou skutečným štěstím a znovunalezením sebe sama. Děkuji, jsi úžasná!

Tereza Štýbnarová

Byl to můj sen mít ve svatební den líčení a účes od Tebe, a to jaká jsi a jaká z Tebe jde energie je obrovský bonus k tomu krásnému looku, který vytvoříš.

V tu chvíli jsem Tě nevnímala jako někoho, kdo mě přišel nalíčit a učesat. Vnímala jsem Tě jako kamarádku, obrovskou podporu, jako někoho, kdo druhému rozzáří den svou přítomností. Ještě jednou děkuji za to, že si byla součastí našeho velkého dne.

Michaela Betlachová

Jestli někdo dokáže z ošklivého káčátka udělat nádhernou labuť, tak jsi to TY. A nejen udělat. My se tak opravdu cítíme. Cítíme se krásné, smyslné, přitažlivé. Péče, kterou nám ženám věnuješ je úžasná, s láskou a naplno!

Soňka Žáčková

Každá z nás je výjimečná, ale v každodenním životě a shonu na naši jedinečnost zapomínáme a šedneme. Markét je takový terapeut naší ženskosti a duše. Žena od ní odchází plná barev, ohně a zpět nalezeného sebevědomí. Nejen, že nám svým talentem připomene naši unikátnost a krásu, ale dokáže na svých kurzech i nás naučit, jak podtrhnout jedinečné rysy. Z podle nás míněného nedostatku vytvoří přednost, kterou se naučíme milovat.

Jana Kolomá

Děkuji Ti za to, jak jsi mě udělala krásnou. Za to, že jsi do toho dala všechno. Za Tvoji trpělivost a klid. Jak úžasně se dokážeš trefit do představ. Díky TOBĚ jsem si čas před obřadem moc užila a byla úplně v klidu.

Zuzana Jindrová

Markét umí zázraky! Udělala ze mě krásnou nevěstu. Cítila jsem se jako bohyně. Famózně líčí a učeše vám cokoliv. Má cit, aby celkový look vypadal dokonale a vše bylo sladěné. A je to hrozně fajn člověk. S takovejma lidma prostě svůj den trávit chcete!

Nikola Bartošová

Byla jsem hodně krát u jiných kosmetiček a kadeřnic, ale tak krásně jako od TEBE jsem se ještě nikdy necítila! Jsi kouzelnice, děkuji!

Jana Petružálková

Markét, děkuji moc za Tvou ochotu, trpělivost a úžasnou práci! Je neskutečné, co jsi dokázala a jak máš velký talent. Díky Tobě jsem se ve svůj den cítila jako princezna! Děkuji Ti nastotisíckrát!

Adéla Dítětová

Nad Tvým školením jsem neváhala ani minutu. Nejen že jsi byla krásná a milá. Vytvořila jsi šik prostředí, ve kterém jsem se cítila přirozeně. Tento den jsem si moc užila! Fakt oceňuji, že jsi každé z nás věnovala pozornost a dala si záležet, abychom se naučily zvýraznit své přednosti. Odcházela jsem spokojená, inspirovaná TEBOU.  Do mého líčení se dostala variabilita – pokaždé mohu vypadat jinak a cítím se skvěle.

Děkuji Ti za vše!

Gabriela Doudová